Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Group
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: remove
vi: xóa

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
vi: Xin chỉ dùng các chữ cái viết thường và chữ số, dấu gạch dưới (_) và dấu gạch ngang (-) để đặt tên kiểu dáng ảnh.

en: Requires: !module-list
vi: Yêu cầu: !module-list

en: Required by: !module-list
vi: Cần thiết bởi: !module-list
