Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Group
ar: المجموعة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: remove
ar: إزالة

en: Modules
ar: الوحدات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ar: رجاء استخدم فقط أحرفا لاتينية صغيرة وأرقاما وشرطات سفلية (_) وشرطات (-) في أسماء الأشكال.

en: Requires: !module-list
ar: تتطلب: !module-list

en: Required by: !module-list
ar: تتطلبها: !module-list
