Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Group
az: Qrup

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Modules
az: Modullar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
