Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: remove
be: выдаленне

en: Modules
be: Модулі

en: Configuration
be: Налады

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
be: Калі ласка, ужывайце толькі малыя літары, ніжняе падкрэсліванне (_), і дэфіс (-) для назвы стыляў.

en: Requires: !module-list
be: Патрабуе: !module-list

en: Required by: !module-list
be: Патрабуецца: !module-list
