Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: remove
cs: odstranit

en: Modules
cs: Moduly

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
cs: Pro názvy stylů použijte pouze malá písmena, čísla, podtžítka (_) a pomlčky (-).

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list
