Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Submit
hi: जमा करें

en: Group
hi: समूह

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Configuration
hi: विन्यास
