Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Group
hy: Խումբ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
