Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
