Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: remove
lv: izņemt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Configuration
lv: Konfigurācija
