Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ
