Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Submit
fa: ثبت

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی
