Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: remove
ro: elimină

en: Modules
ro: Module

en: Configuration
ro: Configurație

en: Requires: !module-list
ro: Necesită: !module-list

en: Required by: !module-list
ro: Necesar pentru: !module-list
