Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај
