Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Group
uk: Група

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: remove
uk: видалити

en: Modules
uk: Модулі

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
uk: У назвах стилів прохання використовувати лише абетково-цифрові символи, підкреслення (_) та дефіси (-).

en: Requires: !module-list
uk: Вимагає: !module-list

en: Required by: !module-list
uk: Необхідний для: !module-list
