Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enabled
be: Уключана

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Host
be: Хост

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Code
be: Код

en: Port
be: Порт

en: Cache settings
be: Налады кэшу

en: Clear all caches
be: Вычысціць увесь кэш
