Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Performance
el: Απόδοση

en: Code
el: Κωδικός

en: Port
el: Θύρα

en: Cache settings
el: Ρυθμίσεις λανθάνουσας μνήμης

en: Clear all caches
el: Διαγραφή όλων των μνημών
