Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Host
eo: Gastiganto

en: Performance
eo: Rendimento

en: Code
eo: Kodo

en: Clear all caches
eo: Purigu ĉiujn kaŝmemorojn
