Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Code
hr: Kôd

en: Clear all caches
hr: Ispraznu svu priručnu memoriju
