Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Response
id: Jawaban

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Path
id: Jalur

en: Performance
id: Performa

en: Code
id: Kode

en: Cache settings
id: Pengaturan cache

en: Clear all caches
id: Bersihkan seluruh singgahan

en: Max age
id: Usia maksimal
