Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Host
kk: Хост

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Code
kk: Коды
