Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता
