Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Enabled
oc: Activat

en: Response
oc: Responsa

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: Host
oc: Òste

en: Performance
oc: Performància

en: Code
oc: Còde

en: Port
oc: Pòrt

en: seconds
oc: segondas

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Clear all caches
oc: Neteja totes las memòries cau
