Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Code
sr: Кôд

en: seconds
sr: секунди
