Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Path
ta: பா​தை
