Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Code
ug: كود
