Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Host
bn: হোস্ট

en: Code
bn: কোড

en: Port
bn: পোর্ট
