Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Code
cy: côd
