Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།
