Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enabled
et: Lubatud

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Performance
et: Jõudlus

en: Code
et: Kood

en: Cache settings
et: Vahemälu seaded

en: Clear all caches
et: Tühjenda kogu vahemälu

en: Max age
et: Maksimaalne vanus
