Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Response
fi: Vastaus

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Host
fi: Isäntä

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Code
fi: Koodi

en: Port
fi: Portti

en: seconds
fi: sekuntia

en: Cache settings
fi: Välimuistin asetukset

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Clear all caches
fi: Tyhjennä kaikki välimuistit

en: Max age
fi: Maksimi-ikä
