Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan
