Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Status
fr: État

en: Enabled
fr: Activé

en: Response
fr: Réponse

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Path
fr: Chemin

en: Host
fr: Hôte

en: seconds
fr: secondes

en: Cache settings
fr: Paramètres du cache

en: Expire
fr: Date d'expiration

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Clear all caches
fr: Effacer tous les caches

en: No cache
fr: Pas de cache

en: Max age
fr: Age maximum
