Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Response
hi: उत्तर

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Path
hi: मार्ग

en: Host
hi: होस्ट

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Code
hi: कोड

en: Port
hi: पोर्ट

en: seconds
hi: क्षण

en: Cache settings
hi: कैश सेटिंग्स
