Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Code
jv: Kode

en: Clear all caches
jv: Ngresiki kabèh telih
