Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Code
ka: კოდი

en: Port
ka: პორტი

en: Cache settings
ka: ქეშის პარამეტრები
