Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Code
km: កូដ

en: Port
km: ច្រក

en: Clear all caches
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ទាំង​អស់
