Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Code
ku: کۆد

en: Port
ku: دەروازە

en: Clear all caches
ku: بەتاڵکردنی هەموو حەشارگەکان
