Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി

en: Code
ml: കോഡ്
