Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Performance
sq: Performanca

en: Code
sq: Kodi

en: Cache settings
sq: Rregullimet e cache
