Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Response
sv: Svar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: Host
sv: Värd

en: Performance
sv: Prestanda

en: Code
sv: Kod

en: seconds
sv: sekunder

en: Cache settings
sv: Inställningar för cache

en: Expire
sv: Upphör

en: Clear all caches
sv: Töm all cache

en: Max age
sv: Äldsta ålder
