Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Response
ta: பதில்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Path
ta: பாதை

en: Host
ta: புரவலன்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Code
ta: நிரல்

en: Port
ta: துறை

en: Cache settings
ta: பதுக்கக அமைப்புகளை
