Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Enabled
tr: Etkin

en: Response
tr: Yanıt

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Path
tr: Yol

en: Host
tr: Sunucu

en: Performance
tr: Performans

en: Code
tr: Kod

en: seconds
tr: saniye

en: Cache settings
tr: Önbellekleme ayarları

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Clear all caches
tr: Tüm önbellekleri temizle

en: Max age
tr: Yaş üst sınırı

en: Varnish version
tr: Varnish sürümü
