Steroids (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enabled
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Code
vi: Mã

en: Port
vi: Cổng

en: seconds
vi: giây

en: Cache settings
vi: Các thiết lập bộ đệm

en: Expire
vi: Hết hạn

en: Clear all caches
vi: Xóa tất cả bộ đệm

en: TTL
vi: Thời gian sống
