Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Response
ar: الجواب

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: Host
ar: المستضيف

en: Performance
ar: الأداء

en: Code
ar: الكود

en: Port
ar: منفذ

en: Cache settings
ar: إعدادات ذاكرة التخزين المؤقت

en: Clear all caches
ar: مسح كل ذواكر التخزين المؤقت
