Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Clear all caches
bo: གནས་སྐབས་གསོག་འཇོག་ཡོངས་གཙང་དག་བཟོ
