Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Response
ca: Resposta

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Host
ca: Servidor

en: Performance
ca: Rendiment

en: Code
ca: Codi

en: seconds
ca: segons

en: Cache settings
ca: Paràmetres de la memòria cau

en: Expire
ca: Expira

en: Clear all caches
ca: Neteja totes les memòries cau
