Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Response
cs: Odpověď

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Host
cs: Hostitel

en: Performance
cs: Výkon

en: Code
cs: Kód

en: seconds
cs: sekund

en: Clear all caches
cs: Vymazat mezipaměti

en: Max age
cs: Max stáří
