Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Response
eu: Erantzun

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Code
eu: Kodea

en: Port
eu: Ataka

en: Cache settings
eu: Cachearen ezarpenak

en: Clear all caches
eu: Cache guztiak hustu
