Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ
