Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Response
hu: Válasz

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Path
hu: Útvonal

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Code
hu: Kód

en: seconds
hu: másodperc

en: Cache settings
hu: Gyorsítótár beállítások

en: Expire
hu: Lejár

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Clear all caches
hu: Gyorsítótár teljes törlése

en: Max age
hu: Felső korhatár
